Online Mağaza Açmak Neden Avantajlı

Online Mağaza Açmak Neden Avantajlı

1 Eylül 2019 0 Yazar: uzaadmin

İnternetten alışverişin her geçen gün arttığı günümüzde online mağazaların sayısında da önemli artışlar yaşanmaya başlandı. Birçok fiziki mağaza, satışlarını daha fazla artırmak, yeni ve potansiyel müşterilere daha hızlı ulaşmak için online mağaza açma yoluna gitti. Bunun yanı sıra sadece internet üzerinden ürün satışı yapmak isteyen girişimcilerin de online mağaza açması e-ticaret sektörünü önemli ölçüde hareketlendirdi.

Günümüzde internetten ürün satışı yapmak için 2 yöntem var. Birincisi e-ticaret sitesi kurmak ve kurumsal sanal pos almak. Diğer yöntem ise online mağaza açmaya imkan tanıyan platformlarda bir online dükkan açarak da e-ticaret yapmak.

Açacağınız online mağaza ile hem yurt içine hem de yurt dışına sınırsız ürün satışı yapabilir ve birçok potansiyel alıcıya ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra online mağaza açmak fiziki mağaza açmaya göre çok daha az maliyetli bir iştir. Daha fazla müşteriye ulaşabilir, link ile ödeme alabilir satış öncesi ve sonrası tüm operasyonları tek bir elden yürütebilirsiniz.

Weepay’da online mağaza açın

Online mağaza açmak noktasında ürün satıcılarına çözüm sunan e-ticaret platformlarından biri olan Weepay.co online ticaret yapmayı düşünen bireysel ve kurumsal satıcılara bünyesinde sunduğu birçok özellik ile kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde sanal pos hizmeti ile satış yapma imkanı tanıyor.

Weepay.co’da online mağaza açmanın yanı sıra ürünlerin fiyatlarını detaylı bir şekilde kıyaslama, ürün satıcıları ile pazarlık yapma, siparişleri an be an takip edebilme ve alışveriş odaklı müşterilere ulaşma gibi birçok faydalı özellik de var.

Bunların yanı sıra e-ticaret için olmazsa olmazlardan biri olan hazır reklam konusunda etkili çözümler sunuluyor. Özel reklam ve tanıtım kampanyaları, online mağaza için profesyonel basın bülteni yazımı ve dağıtımı, e-posta pazarlama gibi birçok önemli özellik tek bir çatı altından sistemi kullananlar tarafından kolayca yönetiliyor.