Binox Saç Çıkaran Solüsyon Yan Etkileri

Binox Saç Çıkaran Solüsyon Yan Etkileri

17 Ağustos 2019 2 Yazar: uzaadmin

Saç çıkarıcı solüsyon kullanımı saçları dökülen kişiler tarafından mucizevi bir buluştur. Saçlar yüz bölgesinde en dikkat çekici bölge ve ifadeyi tamamlayan kısımdır. Saç kaybına uğramak pek çok kişide özgüven eksikliği, beğenilmeme, yaşlı görünme, olumsuz bir imaja sahip olma gibi hisler yaratmaktadır. Saç dökülmesi yaşayan kişiler toplumda kendilerini geri plana atarlar ve çekingenleşirler. Kendilerine güvenleri azalır. Bu durum kadınları erkeklerden daha fazla etkilemektedir. Kadının saç kaybına uğraması psikolojik olarak daha kötü bir etki yaratır. Peruk ya da saç ekleme gibi uygulamalar hiçbir zaman gerçek saçın yerini tutmadığı için mahrumiyet hissi devam eder. Oysa ki yeni çıkan ürünler sayesinde kadın ve erkeklerin bu olumsuz hisleri yaşamasına gerek yoktur.

    Binox marka ürünler tamamen doğal özlerden oluşan karışımlardır. Ürünlerin hammaddesi bitkilerden, hayvanlardan, meyve ve sebzelerden alınan özütlerden oluşur. Diğer Binox ürünlerinden farklı olarak sadece saç çıkaran solüsyon ürününde etil alkol katkısı yer almaktadır. Etil alkol bazı toz bitki köklerinin karışım içinde çözülerek losyondan daha iyi sonuç alınmasını sağlar.

   Saç çıkaran solüsyonun herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Fakat bu ilke ancak kullanım talimatına uyulmasıyla mümkündür. Kullanım talimatında yer alan şartlar yerine getirilmezse ya da farklı ilaçlarla bir arada kullanırlarsa kişide bazı alerjik durumlar görülmekte  ya da ilacın pozitif etkisi alınamamaktadır.

Binox saç çıkaran solüsyonu kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalar şunlardır:

–          Yatmadan önce kullanılmaması gerekir. Uyku saatinden en az 1-2 saat öncesinde kullanım sağlanmalıdır.

–          Sabah 1 defa, akşam 1 defa olmak üzere günde 2 defa kullanılmalıdır.

–          Solüsyon sürülmeden önce Binox dermarolleri kullanılmalıdır. Bu dermaroller gözenekleri açarak solüsyonun saç derisi tarafından daha çabuk, pratik ve iyi seviyede emilmesini sağlar. Dermarol kullanılmadan solüsyonun etkisi alınamamaktadır.

–          Başka ilaç kullanımı varsa, bu ilaçları sonlandırmadan saç çıkarıcı solüsyon kullanılmamalıdır.

–          Gıda hassasiyeti ya da alerjisi olan kişilerin doktor kontrolü haricinde solüsyon kullanımı tavsiye edilmemektedir.

–          Kafa bölgesinde deri rahatsızlığı bulunan kişilerin kesinlikle solüsyon kullanmamaları gerekir.

–          Düzenli kullanım gerekmektedir. Solüsyonun etkisi kişiden kişiye farklılık gösterse de her kullanıcının en az 60 gün süreli kullanımı öngörülmüştür.

–          Saçlar çıkmaya başladıktan sonra solüsyon birden bırakılmamalı, zamana yayarak kademeli şekilde solüsyon kullanımı bitirilmelidir.

    Kullanım talimatı haricinde kişinin moral durumu losyonun en iyi derecede sonuç vermesinde etkili olmaktadır. Kullanıcıların doğal beslenmeleri, spor yapmaları ve stresten uzak durmaları solüsyonun etkisini daha hızlı almayı sağlamaktadır.

Ürünlerimizin tamamı Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır ve kalite standartları yerine getirilerek üretilmiştir. Saç kaybı çözümü olmayan bir durum değildir. Binox saç çıkarıcı solüsyon özellikle kadın ve genç yaşta saç kaybı yaşayanlar için umut kaynağı olmuştur. Binox ürünlerinden avantajlı fiyatları sayesinde herkes kolaylıkla yararlanabilir.

Binox kullanıcı resimlerini incelemek için facebook sayfası : Saç çıkaran solüsyon

Binox şampuan serum ve iğneli tarak siparişi : Binox.com.tr

Whatsapp iletişim : 0534 950 0531