Ankara Ortopedi ve Rehabilitasyon Merkezi

Ankara Ortopedi ve Rehabilitasyon Merkezi

30 Ağustos 2019 0 Yazar: uzaadmin

Bel, boyun, sırt, omuz ve diğer tüm eklem ağrıları için çeşitli tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Bu tedavi yöntemlerinin başlıcaları şöyledir. Schroth Metodu ile Skolyoz Egzersiz Eğitimi, Şok Dalga Tedavisi (ESWT), Mezoterapi, Akupuntur, Ofis Ergonomisi Danışmanlığı, Eklem İçi ve Çevresi Enjeksiyonlar, Bireysel Egzersiz Danışmanlığı, Spor Yaralanmaları ve Tedavisi, Proloterapi, Nöralterapi, Manuel Terapi, Kombine Ağrı Tedavisi.

Fizik tedavi ve rehabiliyasyon tedavileri uzman ekipler tarafından yapılmaz ise, vücudunuzda ciddi sorunlar ve ağrılar ortaya çıkabilir. Günümüzde bilgisayar başında ve ofis ortamında çalışanların en çok yaşadıkları sorunların başında bel, boyun ve sırt ağrıları görülmektedir. Ağrıların ilk evrelerinde uzmanlara danışılması durumunda tedavi süreci daha kolay olmaktadır. Ortopedi Ankara uzman kadrosu ile sizlere son teknoloji tedavi yöntemlerini sunmaktadır.

Ankara Ortopedi tüm Türkiye’den hasta kabul etmekte olup, online randevu sistem ile hasta kabul etmektedir. Ortopediankara.com web sitesi üzerinden uygun gün ve saati seçerek randevunuzu oluşturabilir, uzman ekip ile tedavinizi programlayabilirsiniz. Hasta memnuniyetini ilke edinmiş Rehabilitasyon kuruluşu, Koç Kuleleri A Blok Kat:8 No:27 Söğütözü adresinde tedavileri gerçekleştirmektedir. Unutmayınız, sağlıkla şaka olmaz.